Studio Piosenki Metro

Studenci SPM Włocławek będą pracować pod okiem profesjonalistki (Natalia Olejnik-Feher – Twój trener głosu ) certyfikowanej przez samo Studio Buffo – najlepszy teatr muzyczny w stolicy oraz Studio Piosenki METRO i historyczne postacie polskiej sceny musicalowej Pana Janusza Józefowicza i Pana Janusza Stokłosę!
To właśnie Ci Panowie przez dekady pracy w teatrze muzycznym, spotykając się z różnymi problemami wokalnymi wypracowali metodę, kórą obecnie propagują wśród dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczajacych do oddziałów SP Metro w całej Polsce!

W ramach SPM Włocławek będziemy pracować w zespołach wokalnych, ucząc się śpiewu na głosy i w harmonii , warsztatowo odbywać się będą również zajęcia z aktorstwa i tańca !

Będziemy pracować nad utworami z musicali Teatru Buffo ale też nad repertuarem rozrywkowym w różnych stylach.
Genialnym ATUTEM uczęszczania do SP Metro jest możliwość zaprezentowania się uczniów przed samymi mistrzami! Sieć SPM Metro organizuje przeglądy regionalne i festiwale oraz coroczny konkurs piosenki. Dzięki temu Twój talent lub talent Twojego Dziecka może zostać rozpoznany i doceniony! Studio Buffo zaprasza bowiem najjaśniej błyszczące perły wyłowione z sieci SP Metro na castingi i przesłuchania do Teatru Buffo, dając tym samym szansę talentom spoza stolicy na bycie rozpoznanym!
Przesłuchania i pierwsze otwarte zajęcia już we wrześniu!
Pytania w wiadomościach prywatnych i pod adresem e-mail: metrowloclawek@gmail.com
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/uQZ9ccn87687BurZA
Skip to content