Złota Rybka

W Teatrze – Bal ze Złotą Rybką..!

Twórcy

Reżyseria:
Wiesław Kusa

Występują

Michał Malinowski
Wiesław Kusa
Agnieszka Korpal

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
30
Ulgowy:
25
Balkon
20

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66. Jeśli w Państwa firmie funkcjonują karty „My benefit” to istnieje możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego za pośrednictwem tej karty poprzez platformę – e- bilet. 


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami… na niecodzienne przedstawienie karnawałowe, które zakończy
tegoroczne Ferie Zimowe 2022 pt. Złota Rybka czyli bal na tratwie…

W ostatnią niedzielę stycznia na włocławskiej scenie zagości Teatr Vaśka z Torunia, który przywozi do Włocławka karnawałowy spektakl ze Złotą Rybką w tle i dwoma marynarzami, prawdziwymi Wilkami Morskimi, którzy ten bal poprowadzą! Każdy zna bajkę o Złotej Rybce , która spełnia życzenia. A co gdy nagle sytuacja się odwróci? Gdy to wyjątkowe wodne stworzenie nie spełni ani jednego życzenia? Gdy to jej żądania będą musieli spełnić Bosman i Majtek, którzy przeżyli morską katastrofę? Tak, to oni płynąc w szalupie ratunkowej, tak byli zaaferowani poszukiwaniem lądu, że nie zauważyli, iż już od dawna mają twardy grunt pod stopami, a w sieci sporych rozmiarów Złotą Rybkę. O czym to może świadczyć? Oczywiście o inteligencji obydwu rozbitków. Jest to zresztą jedyne podobieństwo między bohaterami. Pod każdym innym względem różnią się zasadniczo i stanowią naprawdę komiczną parę. Kiedy dołącza do nich pewna siebie i władcza Złota Rybka, nieporozumienia narastają w zawrotnym tempie. Co może je rozładować? Karnawałowa zabawa! Z konkursami i korowodami, wesoła i beztroska! Złota Rybka czyli bal na tratwie to komediowy spektakl teatralny połączony w bardzo wyważonych proporcjach z zabawą karnawałową. Części teatralnej towarzyszy oryginalna muzyka utrzymana w stylistyce szantowej. Balowe przeboje także wiążą się z tematyką morską, zaś trójka aktorów staje się w części drugiej sprawną grupą wodzirejów. Dzięki nim żadne dziecko nie będzie się czuło zagubione, czy znudzone. Dotyczy to także „doroślaków”. Niech Wasze rodziny, Przyjaciele i Znajomi rozkołyszą się w tym karnawale ze Złotą Rybką w rytmie Balu na tratwie… Przedstawienie wystawiane na zakończenie Ferii Zimowych 2022 w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Uwaga! Dla grup uczestniczących w zajęciach „Ferie w Teatrze” promocyjne ceny biletów.
Skip to content