Rubinowe gody

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Krzysztof Kędziora
Producent:
Kamila Kędziora

Występują

Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis
Tadeusz Chudecki/ Andrzej Beya-Zaborski
Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski
Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety


Normalny:
90

Balkon
75

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Rubinowe Gody”. Organizatorem wydarzenia jest „Agencja Kreatywna”.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Informujemy, że wcześniej planowany na godzinę 19.00 spektakl decyzją organizatora został odwołany.

Odbędzie się tylko jeden spektakl o godz. 16.00.