Rubinowe gody

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Krzysztof Kędziora
Producent:
Kamila Kędziora

Występują

Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis
Tadeusz Chudecki/ Andrzej Beya-Zaborski
Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski
Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
90
Balkon
75

Czas trwania

120 minut

Przerwa

15 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Rubinowe Gody”. Organizatorem wydarzenia jest „Agencja Kreatywna”.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Informujemy, że wcześniej planowany na godzinę 19.00 spektakl decyzją organizatora został odwołany.

Odbędzie się tylko jeden spektakl o godz. 16.00.


Skip to content