Niemy kelner

Twórcy

Reżyseria:
Wojciech Malajkat

Występują

Mikołaj Roznerski
Piotr Szwedes

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
90
Ulgowy:
80
Balkon
60

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru od dnia 10 MARCA 2021 r. w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45.

Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

Tajemniczy pokój, Wielki Brat i Tarantino…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na spektakl pt. ”NIEMY KELNER” w reżyserii Wojciecha Malajkata w doborowej obsadzie. Wystąpią: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski. Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.

Zapraszamy Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej   dziwnymi   gangsterami,   gdy   na   zewnątrz   zaczai   się   świat   w   postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w   Pulp   Fiction:   pamiętacie   taniec   Travolty,   psalmy   głoszone   przez   Samuela   L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..?

Tarantino   odrobił   lekcje…   my   je   sprawdzamy…   wy   ocenicie… dzięki   bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.

Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.

Spektakl dla Widzów dorosłych!


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy. (wszelkie informacje na Stronie Teatru w zakładce: O Teatrze)

Liczba miejsc ograniczona!

Skip to content