Kosmoprzygoda

W Teatrze – kosmiczny odlot...

Twórcy

Scenariusz:
Piotr Świtalski
Reżyseria:
Anna Mika
Scenografia:
Piotr Świtalski
Muzyka:
Paweł Ptaszkiewicz
Kostiumy:
Anna Mika

Występują

Anna Mika
Piotr Świtalski
Artur Żebrowski/Paweł Ptaszkiewicz

Terminy

12.02.2023
11:00
Bilety:

Bilety

Normalny:
30
Ulgowy:
20
Balkon
20
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, i w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66 oraz przez biletyna.pl i platformę e-bilet. Dla grup zorganizowanych biorących udział w zajęciach „Ferie z Teatrem” cena biletu wynosi 15 zł przy zakupie minimum 10 sztuk.

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza serdecznie przede wszystkim dzieci, choć i doroślaki znajdą w Teatrze coś dla siebie, na niecodzienne przedstawienie w wykonaniu Teatru Duże Dzieci pt.”Kosmoprzygoda”.

Spektakl, który na włocławskiej scenie zobaczyć będzie można na zakończenie Ferii Zimowych 2023 oraz w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne powstał z inspiracji „Bajkami Robotów” Stanisława Lema. To muzyczna, edukacyjna i interaktywna opowieść o tajemnicach Układu Słonecznego i kosmosu. Aktorzy zabierają Widzów, zarówno dzieci jak i dorosłych, w fantastyczną podróż na krańce wszechświata, angażując publiczność do działań scenicznych, a piosenki napisane specjalnie do tego przedstawienia przenoszą Widzów w świat przygody i kosmicznych wrażeń…

Skip to content