I nam wolno śpiewać też…piosenki nieco zapomniane

W Teatrze – Spektakl dla Seniorów... choć nie tylko!

Twórcy

Reżyseria:
Artur Beling
Dźwięk:
Dariusz Cetner

Występują

Beata Beling
Alina Konwińska
Artur Beling
Ludwig Schiller

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
20
Ulgowy:
10

Ulgowy bilet przysługuje tylko Seniorom. Sprzedaż biletów prowadzi  Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

W związku z organizowaniem przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego kolejnej edycji akcji pn. Weekend seniora z kulturą, który ma odbyć się podczas Międzynarodowego Dnia Osób Starszych – Światowy Dzień Seniora 1-2 października  Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza włocławskich seniorów, choć nie tylko, do obejrzenia przedstawienia przypominającego przedwojenne piosenki kabaretowe, które w dzisiejszych czasach „wyszły z użycia”, choć zupełnie niezasłużenie.
Znakomite, literackie teksty, nieco zakurzone i przepojone charakterystycznym, lekko naiwnym klimatem oraz poczuciem humoru i lekkością, których współcześni tekściarze mogą dawnym tylko zazdrościć. Co ciekawe, wiele z tych tekstów nie straciło nic na aktualności w opisach ludzkiej natury i pasji, a kilka piosenek spod znaku ballady dziadowskiej niezmiennie bawi nagromadzeniem opisów zbrodni z wielkiej namiętności podanej w bezkompromisowo zabawny sposób. Przedstawienie okraszone świetnym akompaniamentem pianisty, lekką i zabawną konferansjerką z pełnym kontaktem z widownią, monologami i skeczami, a także przeróżnymi pomysłami reżyserskimi, czyniącymi z prawie każdej piosenki mini spektakl. W przedstawieniu, które uświetnić może każdą okazję wymagającą oprawy z klasą i szykiem na włocławskiej scenie wystąpią aktorzy Teatru Rozrywki w Zielonej Górze. Na tych Seniorów, którzy zechcą obejrzeć to niecodzienne przedstawienie w Kasie Teatru czeka niespodzianka – bilety super ulgowe!
Skip to content