Depresja komika

W Teatrze – show z depresją w tle!

Twórcy

Reżyseria:
Michał Walczak
Światło:
Rafał Piotrowski
Muzyka:
Wiktor Stokowski
Kostiumy:
Magdalena Godlewska

Występują

Adam Woronowicz
Rafał Rutkowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
90
Ulgowy:
80
Balkon
70
Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu prezentacji przedstawienia od godz. 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz przez biletyna.pl i platformę e-bilet.

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie, które do Włocławka przywozi warszawski Teatr Polonia pt.”Depresja komika”. Rafał żyje
z cudzego smutku. Swoje usługi kieruje do ludzi, którzy cierpią na depresję. Zniechęcenie. Wypalenie zawodowe. Problemy osobiste. Brak sensu życia. Hałas. Kroki. Życie w wielkim mieście. Polityka. Nieudany seks. Telewizja. Problemy finansowe. Rafała interesuje wszystko co może być źródłem DEPRESJI, bo jest komikiem.
Zarabia na cudzym nieszczęściu – przywracając radość życia. Poprawiając nastroje. Odganiając złe duchy. Wywołując salwy śmiechu. Ma wspaniałą rodzinę, sukces, pieniądze. Jest rozchwytywany. Podziwiany. Oklaskiwany. Kiedy pewnego dnia w trakcie próby generalnej do nowego show Rafał zapomina tekstu i traci przytomność – trafia do terapeuty Adama, który diagnozuje u niego… depresję. Adam ma 24 godziny, aby doprowadzić Rafała do stanu, w którym będzie w stanie zagrać premierę swojego nowego show. Depresja komika to antydepresyjny 2men show, podwójny popis aktorski.  Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz w częściowo improwizowanym spektaklu o traumach i radościach codzienności, stoczą pojedynek na śmierć i życiem na oczach Widzów ukazując jednocześnie kulisy show biznesu oraz zaskakując nie tylko zdumiewającymi wyznaniami, ale i nieoczekiwanymi zwrotami akcji i błyskotliwym, ciętym żartem. Dobra zabawa gwarantowana!
Skip to content