Arka Wszystkich Świętych

Twórcy

Scenariusz i reżyseria:
Łukasz Jarzyński

Występują

Łukasz Jarzyński
Przemysław Jarzyński

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
25
Ulgowy:
20
Rząd XVIII:
20
Balkon
15

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru od dnia 10 MARCA 2021 r. w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45.

Ponadto w dni robocze, w których odbywają się wieczorne wydarzenia kulturalne, Kasa Teatru czynna jest od godziny 13.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu a w weekendy, w dniach w których odbywają się wydarzenia kulturalne, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, do chwili jego rozpoczęcia.

tel. 54 231 47 66


Kategoria wydarzenia

W Teatrze – świąteczne widowisko jarmarczne…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na niecodzienne przedstawienie zachowane w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego, które do Włocławka przywozi płocki Teatr Form Wielu.

Arka wszystkich świętych  to spektakl, w którym zawartych jest wiele wątków historycznych, a aktorzy jak średniowieczni kuglarze mówią do publiczności jak do zgromadzonej na rynku gawiedzi. Używają przy tym klasycznych, drewnianych lalek teatralnych, co ubarwia opowieść podkreślając jej ludyczny klimat.

Scenariusz zainspirowany jest żywotami świętych. Wątkiem łączącym opowieści są zwierzęta towarzyszące im w ziemskiej wędrówce.

Arka wszystkich świętych  to zabawna, wzruszająca, edukacyjna i poetycka opowieść dla całej rodziny.

Spektakl powstał we współpracy z Muzeum Diecezjalnym w Płocku.

Przedstawienie wystawiane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne oraz Międzynarodowego Dnia Teatru.

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

(wszelkie informacje na Stronie Teatru w zakładce: O Teatrze)

 

Liczba miejsc ograniczona!

Skip to content