Anioł i kobiety

Twórcy

Reżyseria:
Agnieszka Warchulska

Występują

Agnieszka Warchulska
Aleksandra Domańska
Maria Pakulnis
Tadeusz Chudecki
Viola Arlak

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Bilety w cenie od 70,00 zł.

W Kasie Teatru bilety w sprzedaży od 24 lutego 2020r.


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Anioł i kobiety”. Termin: 21 marca 2020 roku, godzina 16.00 i 19.00. Organizatorem wydarzenia jest JT Tadeusz Chudecki.

„Anioł i kobiety”, czyli czy warto wracać na ziemię?
One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne; każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu, kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To tutaj, w jego obecności, zapadnie decyzja, czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię.

Akcja tragikomedii „Anioł i kobiety” Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju, i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji. Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej, nieziemskiej, perspektywy?

Czy artystki wybiorą zaświaty, czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, reżyserki spektaklu, Agnieszki Warchulskiej. Warto je stawiać, warto na nie odpowiadać…

Skip to content