Akt równoległy

Twórcy

Scenografia:
 Dorota Banasik
Adaptacja i reżyseria:
Olaf Lubaszenko
Opracowanie muzyczne:
Agnieszka Putkiewicz
Kostiumy:
Tomasz Jacyków
Asystent reżysera:
Halina Bednarz / Honorata Paprot / Hiroaki Murakami

Występują

Olaf Lubaszenko
Kazimierz Mazur
Katarzyna Maciąg
Joanna Balasz
Krzysztof Chodorowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
90
Ulgowy:
80
Balkon
70

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 11.00, tel. 54 231 47 66. Jeśli w Państwa firmie funkcjonują karty „My benefit” to istnieje możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego za pośrednictwem tej karty poprzez platformę – e- bilet. 

 

 

 

 


Czas trwania

130 minut

Przerwa

15 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na lekką komedię na dwie pary małżeńskie, której autorem jest angielski dramaturg Derek Benfield, który napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, w większości lekkich fars opartych na małżeńskiej komedii omyłek. I taki właśnie jest Akt równoległy – doskonała, lekka komedia zapewniającym dwie godziny szczerego śmiechu przygotowana przez warszawski Teatr Capitol.
Historia jest banalna. Pan Smith postanawia po raz pierwszy zdradzić żonę i spędzić weekend z… Panią Smith.
Zaciszny, położony na uboczu hotelik, w którego zakątkach kipi namiętność małżeńskiej zdrady. Na recepcji króluje niezbyt lotny portier, zastępujący właścicielkę obiektu. Nie bardzo zna się na prowadzeniu hotelu, ale za to zna ludzkie charaktery i ich słabości.
Dwie pary małżeńskie i perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Akcja toczy się niezwykle dynamicznie a Widz dowiaduje się, że te dwie pary łączy nie tylko chęć zdradzenia współmałżonków. Są małżeństwami znudzonymi rutyną, szukającymi jakiejś odmiany w związkach.
Kłamstwa, nieprzewidywane spotkania, omyłki, zwroty akcji…Nie skomplikowana fabuła, banalna intryga ale zapowiada się doskonała zabawa!
Świetna reżyseria i gra aktorów, dowcipne dialogi są atrybutami tego spektaklu. Czego więcej chcieć? Komedia ma po prostu rozśmieszać i bawić!
Skip to content