Akt równoległy

Twórcy

Scenografia:
 Dorota Banasik
Adaptacja i reżyseria:
Olaf Lubaszenko
Opracowanie muzyczne:
Agnieszka Putkiewicz
Kostiumy:
Tomasz Jacyków
Asystent reżysera:
Halina Bednarz / Honorata Paprot / Hiroaki Murakami

Występują

Olaf Lubaszenko
Kazimierz Mazur
Katarzyna Maciąg
Joanna Balasz
Krzysztof Chodorowski

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety


Normalny:
90

Ulgowy:
80

Balkon
70

Sprzedaż biletów prowadzi również Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00 i w dniu spektaklu od godz. 11.00, tel. 54 231 47 66. Jeśli w Państwa firmie funkcjonują karty „My benefit” to istnieje możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego za pośrednictwem tej karty poprzez platformę – e- bilet. 

 

 

 

 


Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na lekką komedię na dwie pary małżeńskie, której autorem jest angielski dramaturg Derek Benfield, który napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, w większości lekkich fars opartych na małżeńskiej komedii omyłek. I taki właśnie jest Akt równoległy – doskonała, lekka komedia zapewniającym dwie godziny szczerego śmiechu przygotowana przez warszawski Teatr Capitol.
Historia jest banalna. Pan Smith postanawia po raz pierwszy zdradzić żonę i spędzić weekend z… Panią Smith.
Zaciszny, położony na uboczu hotelik, w którego zakątkach kipi namiętność małżeńskiej zdrady. Na recepcji króluje niezbyt lotny portier, zastępujący właścicielkę obiektu. Nie bardzo zna się na prowadzeniu hotelu, ale za to zna ludzkie charaktery i ich słabości.
Dwie pary małżeńskie i perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny. Akcja toczy się niezwykle dynamicznie a Widz dowiaduje się, że te dwie pary łączy nie tylko chęć zdradzenia współmałżonków. Są małżeństwami znudzonymi rutyną, szukającymi jakiejś odmiany w związkach.
Kłamstwa, nieprzewidywane spotkania, omyłki, zwroty akcji…Nie skomplikowana fabuła, banalna intryga ale zapowiada się doskonała zabawa!
Świetna reżyseria i gra aktorów, dowcipne dialogi są atrybutami tego spektaklu. Czego więcej chcieć? Komedia ma po prostu rozśmieszać i bawić!