A mi to rybka!

Twórcy

Reżyseria:
Marcin Sławiński, asystent reżysera: Anna Modrzejewska, Agnieszka Putkiewicz
Opracowanie muzyczne:
Agnieszka Putkiewicz
Kostiumy:
Tomasz Jacyków

Występują

Daria Widawska
Łukasz Nowicki
Olga Nowicka
Paweł Koślik
Głos rybki: Cezary Pazura

Terminy

Aktualnie brak terminów dla tego wydarzenia

Bilety

Normalny:
90
Ulgowy:
80
Balkon
70

Sprzedaż biletów prowadzi również  Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66


Czas trwania

90 minut,

Przerwa

15 minut

Kategoria wydarzenia

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na znakomitą komedię francuskiego scenarzysty i reżysera Francisa Vebera pt: „A mi to rybka!”.
Małżeństwo z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, postanawia zakupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony, Christine, był co prawda rasowy York, jednak małżonek, Jaques, wybiera w sklepie zoologicznym mniej absorbujące i ciche zwierzę, a mianowicie… rybkę. Od tego momentu ich mieszkanie codziennie powiększa się o… kolejnego lokatora. I tak pod ich dach trafia długoletni znajomy, od lat podkochujący się w Christine oraz bezdomna kobieta, szukająca pomocy. A wraz z każdym kolejnym gościem pojawiają się nowe tajemnice, których
powiernikiem staje się pływająca w akwarium rybka. Co mąż będzie chciał ukryć przed żoną? I co ona sama zrobiła nieprzyzwoitego? Czy wszystkie skrywane sekrety w końcu wyjdą na jaw czy rybka zachowa je dla siebie…? Na te i inne pytania odpowiedzą sobie ci, którzy wybiorą się na tą zwariowaną komedię, którą do Włocławka w doborowej obsadzie przywozi warszawski Teatr Capitol.
Skip to content