Mała rzecz a cieszy

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na spektakl, który na co dzień prezentowany jest na deskach warszawskiego  Teatru IMKA Tomasza Karolaka pt: Mała rzecz a cieszy.

Poznajcie Susan. Susan Love dobiega pięćdziesiątki (tzw. „nowej trzydziestki”), lubi dobrą muzykę i czarno białe filmy. Pracuje w angielskim sklepie charytatywnym, miejscu szczególnym, w którym każda oddana rzecz ma swoją historię i jest sprzedawana na cele charytatywne. Mąż odszedł do innej, nastoletnia córka się buntuje. Drugiej połówki szuka więc podczas express randek.

Poznajcie Frazera. Współpracownika Susan, zawsze gotowego jej wysłuchać, choć on sam bywa skryty. Sklep urządza z miłością. Marzy o projektowaniu kostiumów filmowych.

Poznajcie Marjorie. Elegancką, energiczną damę z nieco lepszych sfer. Szefową Susan i Frazera, która potrafi dostarczyć im emocji nawet wypiekanymi przez siebie babeczkami.

Poznajcie Davida. Dawid mieszka niedaleko sklepu charytatywnego, właściwie po sąsiedzku. Pewnego dnia po raz pierwszy przekracza jego próg, nie spodziewając się, jak to pozornie mało znaczące wydarzenie wpłynie na przyszłość…

Poznajcie spektakl Mała rzecz a cieszy. Wyrazistych głównych bohaterów i cały korowód barwnych postaci drugoplanowych. Akcję rozpisaną na trzy dni jednego roku. Pełną czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieści o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.


„Mała rzecz a cieszy…”
19 listopada 2018 roku, godzina 19.00

Autor: Liz Lochhead
Przekład: Klaudyna Rozhin,
Reżyseria: Piotr Jędrzejas,
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska,
Ruch sceniczny: Katarzyna Anna Małachowska,
Występują: Maja Berełkowska, Olga Sawicka, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza

Ceny biletów: 70 zł, 60 zł, 50 zł, 40 zł.

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00  oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00,  tel. 54 231 47 66