Bulwar Teatru

Jak co roku, w okresie wakacyjnym, na włocławskich bulwarach w każdą niedzielę organizowany jest Letni Bulwar, podczas którego prowadzone są animacje dla dzieci…

Bulwar Teatru - plakatSwoje propozycje dla najmłodszych mieszkańców miasta, ich rodziców, babć, dziadków i gości przebywających w tym okresie we Włocławku przygotował również Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, z którym będzie można spotkać się nad Wisłą dwukrotnie w sierpniowe niedziele:

12 sierpnia, godz. 16.00 – przeniesiemy się z Teatrem w świat wyobraźni i przedmiotu. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazje m.in. wymyśleć postaci z przedmiotów domowego użytku, zapoznają się z technikami lalkowymi, stworzą własne lalki do widowiska, wezmą udział w inscenizacji spektaklu lalkowego… Nie zabraknie zabaw, gier i konkursów z nagrodami dla całych rodzin!

Chętni zaproszeni zostaną również do zabawy w profesjonalną scenę, a Widzowie wysłuchają kilku wierszy znanych i lubianych autorów piszących przede wszystkim dla dzieci… Całość poprowadzą aktorzy Teatru Ludzi Upartych – Katarzyna Misiak i Piotr Gutowski – pod bacznym okiem Dyrektora Teatru Jana Polaka.

19 sierpnia, godz. 16.00 – Teatr zaprasza całe rodziny na niecodzienne spotkanie z mieszkańcami pewnego kurnika, podczas którego będzie można wysłuchać szesnastu piosenek w konwencji disco polo z nutą kabaretu.

To spotkanie pt: DISCO KURNIK to gwarancja dobrej zabawy przy porywającej do tańca, rytmicznej muzyce. Całość okraszona kabaretowymi gagami. Zatańczą, zaśpiewają i rozśmieszą wielkie „maskoty” mieszkańcy kurnika: Kogut, dwie kury i Kaczka – sprawczyni całego zamieszania.

W tym niecodziennym spotkaniu z mieszkańcami Włocławka, oprócz aktorów Teatru Ludzi Upartych, udział wezmą aktorzy zaprzyjaźnionego z włocławską sceną Teatru „Afisz” z Torunia pod bacznym okiem samego szefa – Jacka Pietruskiego.

W razie niepogody impreza przeniesiona zostanie do Sali Teatru Impresaryjnego, ul. Wojska Polskiego 13. Wówczas rozpocznie się ona o godz. 17.00.

Teatr Impresaryjny zaprasza!