W Teatrze – nabór do spektaklu „Skene”…

Aktualności

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku i Teatr Skene zapraszają dzieci w wieku 7 – 15 lat na casting do najnowszego przedstawienia, które powstanie na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt: Księżniczka na ziarnku grochu.
I choć scenariusz powstaje w oparciu o tę baśń będzie to jednak dowolna interpretacja dzieła Andersena, którą na deski teatralne przeniesie reżyser i opiekun „skeniaków” –
Mieczysław Synakiewicz. Ciekawostką jest również to, że w scenariusz tytułowej baśni wplecione zostaną dodatkowo historie bohaterów z innych opowiadań Andersena…
Zatem jeśli masz dobrą dykcję i poczucie rytmu; nie boisz się występu przed publicznością i chcesz przeżyć niezapomnianą sceniczną przygodę przyjdź na casting do nowego przedstawienia Teatru „Skene”.Czekamy na Ciebie w środę, 21 września 2022 r., o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13.
Zabierz ze sobą uśmiech, dobry humor – zostaw w domu tremę i nerwy! Mile widziane przygotowanie fragmentu prozy, wiersza czy piosenki! Kto wie, może to Ty za kilka lat zostaniesz gwiazdą filmu, teatru czy telewizji… Nie dowiesz się tego jeśli nie spróbujesz! Pamiętaj! 21 września br. godz. 17.00 – casting do Teatru „Skene”.
Do zobaczenia w Teatrze!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI


Skene casting

Przyjdź na casting!

Dodano: 18 stycznia, 2023

Antygona

Spektakl odwołany

Dodano: 17 stycznia, 2023

Zemsta

Gramy dla szkół

Dodano: 4 stycznia, 2023

Wyzwanie kultura

Wyzwanie KULTURA

Dodano: 16 listopada, 2022

Skip to content