„Życie: trzy wersje”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na spektakl, który został przygotowany i wystawiony w Teatrze Polskim w Warszawie z okazji 70-tych urodzin znanego i lubianego aktora Jerzego Schejbala pt:  Życie: trzy wersje.

Życie: trzy wersje - plakatŻycie:… to komedia pełna napięć, która zawiera wiele trafnych spostrzeżeń na temat naszej codzienności, odsłaniając tym samym prawdę o człowieku.

Sztuka Yasminy Rezy ukazuje trzy wersje tej samej kolacji z udziałem dwóch par małżeńskich. Kluczowe dla rozwoju wydarzeń kwestie umieszczone są w części pierwszej, przybierają zgoła odmienny przebieg i finał w następnych dwóch odsłonach.

Zbiegi okoliczności, nieważne początkowo incydenty prowadzą do wielu zabawnych komplikacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które powodują, że dobrze wychowani bohaterowie pokazują swoje prawdziwe oblicze…

Zmagania reguł społecznych z niezmienną od wieków ludzką naturą zmienia towarzyskie spotkanie w pole bitwy, na szczęście tylko na słowa…

Po prostu – stuprocentowa KOMEDIA, można nawet powiedzieć: klasyczna, z czterema świetnymi rolami!

Komedia, która w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku zostanie wystawiona z okazji Dnia Kobiet – w związku z tym dla tych Pań, które zechcą uczestniczyć w tym teatralnym wydarzeniu Teatr przygotował bilety ulgowe!


„Życie: trzy wersje”
11 marca 2017 roku, godzina 18.00

Autor: Yasmina Reza
Przekład: Piotr Szymanowski
Reżyseria: Jerzy Schejbal
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Występują:  Olga SAWICKA, Martyna TRAWCZYŃSKA, Sławomir PACEK, Jerzy SCHEJBAL

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 60 zł, Ulgowy 50 zł, Rząd XVIII 40 zł,
• BALKON – 40 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godziny 17.00, tel: 54 231 47 66