„Wyspa piratów”

Bardzo zabawna, interaktywna sztuka dla dzieci, choć nie tylko, którą na scenie impresaryjnego wystawi znany już i lubiany we Włocławku Teatr Rozrywki „Trójkąt” z Zielonej Góry.

Wyspa piratówFabuła przedstawienia dotyczy rywalizacji trójki, rzekomo bezwzględnych, piratów: Czarnobrodego, Rudobrodego i Siwobrodego, przymusowo zamieszkujących małą wysepkę, poszukiwania skarbu, roli przyjaźni i kluczowej roli tajemniczego Piętaszka za sprawą którego w przedstawieniu nastąpi zaskakujący zwrot akcji…

Czy początkowo niezbyt przyjaźnie nastawionym do siebie piratom uda się wydostać z wyspy? Czy przyjaźń pokona nieporozumienia między nimi?

Jaką rolę w tej zabawnej historii odegra Piętaszek?

Na te pytania znajdzie odpowiedź ten kto zasiądzie na widowni Teatru Impresaryjnego i obejrzy przedstawienie pt: „Wyspa Piratów”, które zaprezentowane zostanie w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych.

Muzyka w przedstawieniu wykonywana jest w dużej mierze na żywo, z użyciem takich instrumentów jak flet irlandzki, ukulele, didgeridoo…

Całość dopełniona jest stylizowanymi na szanty piosenkami. Do działań w fabułę przedstawienia „wciągana” jest również publiczność!

„Wyspa piratów”
22 listopada 2015 r. godz. 11.00

Reżyseria: Beata Beling,
Opracowanie muzyczne: Mariusz Wasiewski
Grają: Beata Beling, Ludwik Schiller, Mariusz Wasiewski, Artur Beling

Ceny biletów:
•Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
•Balkon 10 zł
Bilety już w sprzedaży!
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10.00 – 18.00 tel.: 54 231 47 66