„Wielkanocny renifer”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat zapraszają całe rodziny na niecodzienne przedstawienie, które przybliży Widzom czas Świąt Wielkanocnych, a którego premierę zaplanowano w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych.

„Wielkanocny renifer” - plakatCo wspólnego ma renifer ze Świętami Wielkanocy? Żeby tego się dowiedzieć trzeba zasiąść na widowni we włocławskim Teatrze i poznać młodego renifera z mikołajkowego zaprzęgu, który zapragnąwszy przygód, został z nami trochę dłużej, na karnawałowe harce, aż do Wielkiego Postu i… jeszcze dłużej! Jak to możliwe, czego się nauczył, czy zdołał powrócić do swoich bliskich?

Ta bajka odpowie na te pytania i śpiewająco poprowadzi, przez nie zawsze do końca znany, świat wielkopostnych i wielkanocnych obyczajów. Barwne postaci rodem ze świątecznych tradycji pozwolą w prosty sposób przeżyć z uśmiechem ten niezwykły czas, zrozumieć jego sens, wynieść z niego kilka przydatnych nauk i przede wszystkim wiele radości.

 

 

 


PREMIERA
„Wielkanocny renifer”
23 kwietnia 2017 roku, godzina 11.00

Reżyseria: Jan Polak
Scenariusz, muzyka i piosenki: Paweł Ptaszkiewicz
Występują: Katarzyna Michalska, Katarzyna Misiak, Adrian Domanowski, Paweł Ptaszkiewicz

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
• BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu na 1-ną godzinę przed jego rozpoczęciem, telefon: 54 231 47 66