„Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”

Minął już czas Świąt Bożego Narodzenia. Minął czas świętowania nadejścia Nowego Roku. W domach nie ma już prześlicznie udekorowanych choinek. Rozpakowano już wszystkie prezenty, które zostawił przy nich wesoły dziadunio. Mija czas wytężonej pracy Świętego Mikołaja, który powraca do swojej bajkowej krainy… Ale czy na pewno? A ponieważ w Teatrze wszystko jest możliwe, już wiadomo, że odbędzie się ostatnie, w tym karnawale, spotkanie z Mikołajem!

Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja - plakatAle czy jest jeszcze ktoś, kto nie uczestniczył w niecodziennych przygodach Świętego Mikołaja? Czy jest ktoś, kto nie brał udziału w historii pewnego Reportera i Elfów?

Jeśli tak to nadarza się ostatnia okazja by uczestniczyć w tym rozśpiewanym, pełnym humoru i ciekawych przygód familijnym przedstawieniu.

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat zapraszają w ostatnią niedzielę lutego 2017 r. na ostatnie spotkanie ze Świętym Mikołajem, Elfami i… natrętnym Reporterem!

W odległej krainie niespodziewanie pojawia się reporter pewnej tajemniczej gazety. Zależy mu na tym, aby opisać największe sekrety Świętego Mikołaja. Napotkane przez niego Elfy opowiadają mu historie z życia dobrego dziadunia. O tym jak był na Dzikim Zachodzie, czego nauczył Piratów, którzy Go porwali, w czym pomógł ufoludkom…

To rodzinne, mikołajkowo-świąteczno-karnawałowe przedstawienie może obejrzeć każdy kto ukończył już 5 lat, a nie przekroczył jeszcze lat 105, bowiem wystawione ono zostanie w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych.

Zapraszamy i życzymy wielu, wielu niezapomnianych wrażeń!


„Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”
26 lutego 2017 roku, godzina 11.00

Opieka artystyczna – Jan Polak
Muzyka – Paweł Ptaszkiewicz
Występują – Piotr Gutowski, Katarzyna Michalska, Anna Mika, Katarzyna Salamończyk

Cena biletu – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10.00 – 18.00 i w dniu spektaklu od godziny 10.00,
tel: 54 231 47 66