„Śpiąca królewna”

Na scenie włocławskiego Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego zagoszczą w nowym sezonie bardzo lubiani aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry, którzy przywożą do naszego miasta swoje najnowsze przedstawienie dla całych rodzin pt: „Śpiąca królewna.”

„Śpiąca królewna” - plakatPrzedstawienie Śpiąca królewna to kostiumowe widowisko adresowane do dzieci w różnym wieku, gdyż zostało zbudowane na kanwie znanej i lubianej baśni, a także do starszych Widzów – głównym jego tematem jest bowiem problem nadopiekuńczych rodziców.

W spektaklu aktorzy wykorzystują, oprócz stylowych kostiumów, również klasyczne lalki teatralne, a także duże formy animowane, których przykładem jest ukazujący się  na scenie ponad dwumetrowy duch…

Zachowane w klimacie baśni  zabawne sceny podkreśla stylowa, autorska muzyka i gra świateł, a przewijający się w trakcie spektaklu humor prowadzi młodego Widza przez zmieniające się czasy akcji. Powinien on również trafić z powodzeniem także do dorosłych Widzów.

Spektakl adresowany do widzów od lat 5 do 105 otwiera kolejny sezon teatralny dla dzieci w ramach cyklu  Niedzielne Spektakle Familijne.


„ŚPIĄCA KRÓLEWNA”
8 października 2017 roku, godzina 11.00

Scenariusz i reżyseria: Beata Beling
Muzyka: Artur Beling
Występują: Beata Beling, Elżbieta Lisowska, Ludwik Schiller, Artur Beling,

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł
• BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00, tel.: 54 231 47 66
Sprzedaż biletów Kasa Teatru prowadzi od dnia 11 września 2017 r.