„Przebojowy Nowy Rok”

Już po raz kolejny Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat i Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zapraszają do wspólnego powitania Nowego Roku.

„Przebojowy Nowy Rok” - plakatTym razem na scenie włocławskiego Teatru królować będą: w części pierwszej „ŚWIATOWE PRZEBOJE we DWOJE” w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich, którzy zabiorą słuchaczy w podróż do okresu dwudziestolecia międzywojennego – „Zimny drań”, „Bo ja się boję utyć”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Ja się boję sama spać” – oraz do lat, w których królowały utwory takich wykonawców jak Andrea Bocelli, Frank Sinatra, Domenico Modugno, Leonard Cohen…

W części drugiej sceną zawładną „PRZEBOJE MUZYKI ROZRYWKOWEJ” w wykonaniu Katarzyny Anzorge, Żanety Chełminiak, Katarzyny Michalskiej i Michała Malickiego, którzy przypomną m.in. takie hity jak „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia”, „Brzydula i rudzielec”, „Gdzie ci mężczyźni”, „Sing, sing”, „Podaruj mi trochę słońca”, „Śliczna, higieniczna”… Nie zabraknie również przebojów zagranicznych!

Wykonawcom towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie:
Piotr Matuszkiewicz – instrumenty klawiszowe, Przemek Kowalski – gitara, Grzegorz Weręgowski – perkusja, Krzysztof Sypek – gitara basowa.
Całość dopełnią prowadzący koncert – Piotr Gutowski i Artur Żebrowski, którzy w finezyjny sposób, połączą style i gatunki.

Będzie zatem wzruszająco, żywiołowo, nostalgicznie i… z przymrużeniem oka, co nie pozostawia złudzeń, że Widzów czeka wspaniała zabawa!

Poza tym, jak na Sylwestra przystało, w Foyer Teatru zaplanowano skromny poczęstunek i NOWOROCZNY TOAST!


„Przebojowy Nowy Rok”
31 grudnia 2017 roku, godzina 20.00

Opieka artystyczna – Jan Polak
Kierownictwo muzyczne – Piotr Matuszkiewicz
Realizacja dźwięku – Jagoda Sobolewska
Światło – Włodzimierz Stawisiński,
Projekty graficzny, scenografia – Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski,

Ceny biletów:
PARTER – Rzędy od I do XVII – 130 zł
Rząd XVIII i Balkon – 110 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00, tel: 54 231 47 66