„Poszukiwacze Świętego Mikołaja” na ferie

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego i Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat zapraszają, w ramach organizowanych FERII ZIMOWYCH 2018, na przedstawienie, które przygotowano z myślą o uczestnikach zajęć w miejskich placówkach kultury – świetlicach, klubach, bibliotekach.

„Poszukiwacze Świętego Mikołaja” - plakatNa włocławskiej scenie obejrzycie wesołą opowieść o czasie Zimy, śnieżnych zabaw, Świąt i prezentów od Świętego Mikołaja… Choć tym razem po lesie krążyły niepokojące plotki, że Święty Mikołaj może nie dojechać, że nawet gdzieś zaginął! A może się ukrywa? A może nawet jest już gdzieś tutaj, wśród Was? Jeśli tak, to gdzie? I kto rozsiewa te niepokojące plotki, i dlaczego?

Jest wiele tajemnic do odkrycia. Poznacie je razem i Rozwiążecie zagadki oglądając spektakl „Poszukiwacze Świętego Mikołaja”.

Może w tym roku powróci do nas dzięki nam samym…?

Zapraszamy zatem dzieci wraz z opiekunami uczestniczące w zajęciach w miejskich placówkach kultury do obejrzenia tego świąteczno-noworocznego przedstawienia. Wystarczy tylko skontaktować się z Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku i zgłosić swój udział, który dla grup zorganizowanych uczestniczących w zajęciach w miejskich placówkach kultury jest bezpłatny!

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń!


„Poszukiwacze Świętego Mikołaja”
22 lutego 2018 roku, godzina 11.00

Reżyseria: Jan Polak
Występują: Anna Mika, Katarzyna Michalska, Katarzyna Salamończyk, Piotr Gutowski, Paweł Ptaszkiewicz,

Wstęp na przedstawienie, dla grup zorganizowanych, jest BEZPŁATNY!
Wystarczy tylko skontaktować się z Teatrem, zapisać grupę podając ilość uczestników i… przyjść do Teatru w dniu 22 lutego 2018 r.!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Informacji udziela i zgłoszenia grup przyjmuje Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej, tel. 54 231 47 60 lub 54 231 47 61