„Pinokio, chłopiec z drewna”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na kolejne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych. Tym razem na włocławskiej scenie po raz pierwszy zaprezentują się aktorzy Teatru Zagłębia w Sosnowcu, którzy przedstawią spektakl pt: „Pinokio, chłopiec z drewna”

„Pinokio, chłopiec z drewna” - plakatScenariusz przedstawienia oparty został na powieści Carla Collodiego o drewnianym chłopcu, którego z kawałka drewna wystrugał poczciwy staruszek Dżeppetto.

Jednak nie będzie to zwyczajny spektakl… Przekształcono go bowiem w klasyczny klimat starej baśni.

W czasie przedstawienia dzieci i, jako że jest to przedstawienie rodzinne, ich opiekunowie razem z Pinokiem przeżywać będą wspaniałe przygody, poznawać świat, spotkają wiele dobrych i kilka złych postaci. Dowiedzą się dlaczego warto się uczyć, co to jest dobro i czemu od kłamania bolą brzuchy…

Spektakl zawiera w sobie, oprócz znakomitej gry aktorów,  elementy tańca, pantomimy i interakcji z widzami. Całość ilustrowana jest piękną, klasyczną muzyką Arama Chaczaturiana.

Na scenie włocławskiego Teatru zaprezentuje się pięciu aktorów, z laureatką nagrody Złota Maska Marią Bieńkowską, którzy wcielą się w 12 postaci.


Carlo Collodi
„Pinokio, chłopiec z drewna”
8 maja 2016 roku,   godzina 11.00

Grają:  Maria Bieńkowska, Agnieszka Bieńkowska, Beata Deutschman, Kamil Bochniak, Piotr Muszyński

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł
• BALKON – 10 zł
Bilety w sprzedaży od 17 kwietnia 2016 r.
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dni wolne od pracy na 1-ną godzinę przed planowanym przedstawieniem, tel: 54 231 47 66