„Ostra jazda”

Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Do czego zdolne są osoby, które przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy?

„Ostra jazda” - plakatNiestety, chyba do wszystkiego… Nawet do tego, aby porzucić utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowanej społecznie rodzinnej codzienności i rzucić się w nieznane i mroczne objęcia show biznesu… Nieco roznegliżowanego show biznesu…

No dobrze, bądźmy szczerzy – zupełnie nagiego show biznesu. Cóż, właściwie… pornobiznesu… Dalej już tylko może być śmiesznie. Nawet bardzo śmiesznie.

Bohaterowie kolejnego spektaklu, który zostanie zaprezentowany w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku poprzez udział w niefortunnej przygodzie z kinem niezupełnie familijnym przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki. Jednak konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością – momentami w sensie dosłownym – pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Pozwala im poznać nagą prawdę… po prostu prawdę o sobie. I popaść w kolejne tarapaty, tyle tylko, że tym razem miłosne…

Ostra jazda, bo o tym spektaklu mowa, to brawurowa, 120 minutowa komedia Norma Fostera, która niepodzielnie króluje w repertuarze warszawskiego Teatru Komedia obchodzącego Jubileusz 60-Lecia swojej działalności. To komedia z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą!

Nagość jeszcze nigdy nie była tak śmiesznie ubrana jak… w tej komedii!

Spektakl dla widzów od 18 roku życia!


Norm Forester
„Ostra Jazda”
6 czerwca 2017 roku, godzina 19.00

Tłumaczenie i reżyseria: Mirosław Połatyński,
Kostiumy: Ewa Gdowiak, Scenografia: Wojciech Stefaniak
Występują: Julia KAMIŃSKA, Katarzyna ŻAK, Jan JANKOWSKI, Przemysław Sadowski, Mirosław BAKA

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 90 zł, Ulgowy 70 zł, Rząd XVIII 60 zł
• BALKON – 50 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel.: 54 231 47 66