„Noc Teatru”

Miłośnicy teatru już po raz kolejny będą mieli okazję wyruszyć w nocną podróż z teatrem. W nocy z 23 na 24 marca br. odbędzie się we włocławskim Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego Noc Teatru, podczas której miłośnicy teatru będą spędzać noc w wielu magicznych rzeczywistościach…

Noc Teatru - plakatTym razem przygotowane dla włocławskiej publiczności przedstawienia zostaną zaprezentowane na dwóch scenach – Dużej i Kameralnej.

Na Scenie Dużej Widzowie będą mogli zobaczyć znakomitą komedię Mikołaja Gogola pt „Rewizor” w reżyserii Jana Polaka w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych oraz muzyczne przedstawienie oparte na tekstach Jana Polaka i piosenkach Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Mariana Hemara, Jerzego Wasowskiego, Włodzimierza Korcza i Zygmunta Koniecznego pt: „Szesnaście Róż” w wykonaniu Katarzyny Anzorge przy akompaniamencie Piotra Matuszkiewicza.

Sporo się będzie działo na Scenie Kameralnej gdzie zaprezentowane zostaną trzy spektakle: „Pif paf! Jesteś trup!” według scenariusza Williama Mastrosimone w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych. Reżyseria z adaptacją Jan Polak; „Buty” według autorskiego scenariusza i w wykonaniu członka Zespołu Aktorskiego Teatru Ludzi Upartych Pawła Szaradowskiego. Opieka artystyczna Jan Polak – oraz monodram „Moskwa-Pietuszki” Wieniedikta Jerofiejewa w adaptacji, reżyserii i wykonaniu Jana Polaka.
Noc Teatru zapowiada się zatem naprawdę ciekawie!
Będzie śmiesznie, nostalgicznie, wzruszająco i… kryminalnie!


NOC TEATRU
23 marca 2018 roku, od godz. 19.00

Program:
godz. 19.00 – Rewizor, – Szesnaście róż
godz. 21.30 – Pif paf! Jesteś trup!, – Buty, – Moskwa-Pietuszki
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany kolejności przedstawień!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie Teatru czynnej w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00, oraz w dniu spektaklu od godz. 18.00, tel.: 54 231 47 66
Liczba miejsc ograniczona!