„Następnego dnia rano”

Czy przygoda na jedną noc, skąpana w morzu alkoholu, może zakończyć się ślubem? Istnieje taka szansa…

Następnego dnia ranoAle gdy następnego dnia rano on nie pamięta jej imienia, a ona już przed poranną kawą planuje iść z nim do ołtarza, happy end zdaje się być nierealny. A to jeszcze nie wszystko… W pakiecie ze śniadaniem, do łóżka wkracza wyzwolona matka, która bez cienia zażenowania zagląda w bokserki wybranka swojej córki.

W komedii Petera Quilter’a pt: Następnego dnia rano, którą w znakomitej obsadzie w „impresaryjnym” wystawi warszawski Teatr „Capitol”, wszystko jest możliwe. Czy uczucie w tak skomplikowanych okolicznościach przyrody, musi być z góry skazane na niepowodzenie? Jak w takiej sytuacji znaleźć chociaż kilka minut sam na sam z ukochaną, gdy przyszła teściowa wprasza się w podróż poślubną i chce się przytulać pod kołdrą? Do kompletu dołącza wścibski szwagier, znający najbardziej intymne tajemnice związków swojej siostry!

Życie w tak ekscentrycznej rodzince może przerażać przyszłego zięcia, ale dla widzów będzie ono budzącym salwy śmiechu krzywym zwierciadłem relacji damsko-męskich naszych czasów…

Jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej Teatr Impresaryjny przygotował niespodziankę dla Nauczycieli – bilety ulgowe!

Już dziś zamów bilet, a miło spędzisz swój Dzień Nauczyciela!

Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 14 września 2015 roku.

Przedstawienie: piątek, 16 pażdziernika 2015 roku, godzina 19.00

PARTER:
*Normalny  – 75 zł
*Ulgowy       – 65 zł
*Rząd XVIII   – 50 zł
BALKON       – 40 zł

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00, tel.: 54 231 47 66