Recital Świąteczny „Nadzieja znów wstąpi w nas”

Teatr impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat zapraszają na muzyczne przedstawienie pełne magii, radości i piękna tak jak są piękne Święta Bożego Narodzenia pt: „Nadzieja znów wstąpi w nas”.

Nadzieja znów wstąpi w nas - plakatŚwięta Bożego Narodzenia to czas spełnienia marzeń i okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. To w te dni, zapatrzeni w roziskrzoną choinkę, w uśmiechnięta twarze naszych bliskich odkrywamy sens życia. Jednocześnie te Święta, jak żadne inne, skłaniają nas do zadumy, zamyślenia i wspomnień…

Warto zatem wybrać się do włocławskiego Teatru i posłuchać przepięknych piosenek związanych z tym szczególnym okresem. Będzie można usłyszeć m.in. „Na całej połaci śnieg”, „Ding, dong”, „Kolędę dwóch serc”, „Dzień jeden w roku”, „Kolędę dla nieobecnych”.

To świąteczno-noworoczne przedstawienie wystawione będzie na Scenie Kameralnej w związku z tym jednorazowo może je będzie obejrzeć ograniczona ilość widzów!

 
 


„Nadzieja znów wstąpi w nas”
17 stycznia 2016 roku, godzina 17.00

Opieka artystyczna: Jan Polak
Występują: Małgorzata Ilasz, Anna Mika, Katarzyna Michalska, Piotr Matuszkiewicz

Ceny biletów:
• Normalny – 15 zł
• Ulgowy – 10 zł
Bilety w sprzedaży od dnia 8 stycznia 2016 r.
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godziny 16.00, tel.: 54 231 47 66