„Na pełnym morzu”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na PREMIERĘ znakomitej komedii Sławomira Mrożka, w której na włocławskiej scenie wystąpią aktorzy Teatru „TM” z Warszawy, pt: „Na pełnym morzu”

Na pełnym morzu - plakatTa przewrotna i inteligentna komedia, napisana na przełomie lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku nic nie traci ze swej aktualności, choć w zamyśle autora była metaforą relacji w opresyjnym państwie komunistycznym.  Jej uniwersalność polega na tym, że można ją zrozumieć jako studium manipulacji władzy w każdym systemie politycznym.

Od roku ’89 w otaczającej nas rzeczywistości zaszły zmiany, które dzisiaj pozwalają nam odczytać utwór Mrożka również jako próbę ukazania stosunków panujących w miejscach pracy, w różnego rodzaju korporacjach i firmach. Elementy absurdu, groteski i tragikomedii, jakie napotykamy w sztuce, z powodzeniem można dzisiaj interpretować także jako relacje rodzinne.

Wielowymiarowość sytuacji i postaci Na pełnym morzu to przyczyna, dla której sztuka ta jest tak aktualna i lubiana – i to zarówno przez Widzów, jak i teatralnych twórców.

Tym bardziej cieszy fakt, że aktorzy wybrali właśnie włocławską scenę impresaryjną na ogólnopolską premierą tego teatralnego wydarzenia!

Świetna obsada i doskonale napisany tekst dają widzowi wiele satysfakcji…


Sławomir Mrożek
Na pełnym morzu
17 czerwca 2016 roku, godzina 19.00

reżyseria: Tomasz Mędrzak
Grają: Agnieszka Sitek, Krzysztof Kiersznowski, Tomasz Mędrzak, Zbigniew Buczkowski

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 45 zł, Ulgowy 40 zł, Rząd XVIII 30 zł,
• BALKON – 25 zł

Kasa Teatru czynna:
• w dni powszednie w godz. 10.00-18.00,
• w dni powszednie, w które wystawiane jest przedstawienie – od godz. 13.00,
• w dni wolne od pracy – na jedną godzinę przed zaplanowanym spektaklem,
Tel. bezpośredni do Kasy Biletowej – 54 231 47 66


W dniu 17 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 odbędzie się przedstawienie przedpremierowe dla uczniów szkół średnich i studentów włocławskich uczelni. Cena biletu szkolnego/studenckiego to tylko 20 zł!

Informacji udziela i zgłoszenia grup przyjmuje Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej TI w dni powszednie w godz. 8.00-15.00, tel. 54 231 47 60 i 54 231 47 61