„Miłość po włosku”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na nieco zwariowaną komedię Jacka Pietruskiego pt: Miłość po włosku.

„Miłość po włosku” - plakatSpektakl, który miał swoją premierę w Teatrze Afisz w Toruniu to nieco pikantna historia miłosna, która toczy się w rodzinie o mocno skomplikowanych wzajemnych zależnościach. Ukazuje tytułową miłość jako namiętność, bliskość, wzajemną fascynację ale też delikatność, uśmiech czy zwykłe ciepło… Oczywiście wszystko to w przezabawny sposób… Nie dziwi zatem nikogo, że w życiu rodziny pojawią się nagle kobiety w bieliźnie, tancerze go-go, zakochane nastolatki i… POLSCY HYDRAULICY!

Historia zwykłej, nieco zwariowanej rodziny, opowiedziana w piosenkach, których całkiem nowy, kabaretowy tekst przymierzono do lubianych włoskich przebojów z repertuaru Drupiego, Adriano Celentano, Francesco Napoli i innych.

Komedia łatwa, lekka i przyjemna choć nie pozbawiona frywolnych, a może i pikantnych, szczegółów w wykonaniu aktorów Teatru Afisz z Torunia, w trakcie której widz przeżyje wstrząsy i rozterki, romantyczne uniesienia i, a może przede wszystkim, ubawi się do łez!

Znakomita rozrywka na ciepły, czerwcowy wieczór!


„Miłość po włosku”
19 czerwca 2017 r. godz. 19.00

Scenariusz i reżyseria: Jacek Pietruski,
Opracowanie muzyczne: Krzysztof Zaremba,
Występują: Anna Katarzyna CHUDEK, Grażyna RUTKOWSKA KUSA, Krzysztof PARDA/Krzysztof GRZĘDA, Krzysztof ZAREMBA

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł, Rząd XVIII 25 zł
• BALKON – 20 zł

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00-18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel: 54 231 47 66