Mikołaj, Anioł i… święta!

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na kameralną, mikołajkowo-świąteczną komedię dla dorosłych autorstwa Jacka Pietruskiego i Krzysztofa Zaremby pt: Diabli nadali tego Świętego czyli Anielska robota.

Czy Święty Mikołaj istnieje? Bez wątpienia! Wystarczy zadzwonić do firmy „Święta na telefon”, zamówić Mikołaja, Śnieżynkę, Anioła, renifery, elfy i prezenty wszelkiego asortymentu by przekonać się o tym osobiście. Czasami jednak zdarza się, że to co zamawiamy różni się od tego co jest nam dostarczone, a przecież reklamacje będzie można złożyć dopiero po świętach. Co wtedy? Wtedy… zachowajmy spokój. Zaśpiewajmy kolędy i radujmy się bo to przecież Boże Narodzenie.

Anioły grają na trąbach, a święci wzruszają się razem z nami, więc czasami z tego wzruszenia i radości może im się coś „pokićkać”. Prawda?!

Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Afisz z Torunia zaprezentowany zostanie na Scenie Kameralnej włocławskiego Teatru co sprawia, że obejrzeć go będzie mogła tylko nieliczna grupa Widzów (ok. 80 osób).

Zapraszamy zatem do Kasy w myśl mądrości ludowej: kto pierwszy ten lepszy!


„Diabli nadali tego Świętego czyli Anielska robota”
2 grudnia 2018 roku, godzina 17.00 (scena kameralna)

Scenariusz: Jacek Pietruski, Krzysztof Zaremba
Opracowanie muzyczne: Krzysztof Zaremba
Występują: Grażyna Rutkowska-Kusa, Krzysztof Zaremba, Jacek Pietruski

Ceny biletów: 40 zł, 35 zł.

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 16.00, tel. 54 231 47 66