„Między łóżkami”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl pt. „Między łóżkami”. Termin: 4 listopada 2018 roku, godzina 16.00. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Gudejko.

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.


„Między łóżkami”

4 listopada 2018 roku, godzina 16.00

W obsadzie: Artur Barciś, Radosław Pazura, Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska, Maria Niklińska/Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek/Robert Majewski

Bilety w cenie 90,00 zł. i 80,00 zł. do nabycia w Kasie Teatru od 10 września 2018 roku oraz na stronie: https://www.kupbilecik.pl/obiekt-92-teatr.impresaryjny.html.