„Kraina czarów”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat zapraszają całe rodziny na niecodzienne przedstawienie, w wykonaniu warszawskiej grupy Trio w Obrotach, które powstało na motywach „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrola, a które obejrzeć będzie można w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych.

„Kraina czarów” - plakatZapraszamy do złożenia, razem z Alicją, kolejnej wizyty w Krainie Czarów, gdzie króluje wyobraźnia, gdzie można spotkać jedynych w swoim rodzaju niezwykłych bohaterów, dziwne, magiczne stworzenia, a nawet stać się jednym z nich… Bo też tym razem chcemy poprosić, aby Nasi Goście, którzy zasiądą na widowni włocławskiego Teatru nie byli tylko świadkami fantastycznej podróży Alicji, ale aby także tę podróż z nią przeżyli, aby to oni zaludnili niezwykłą krainę, aby pomogli Alicji pokonać wszelkie złowrogie przeciwności.

Liczymy, że to dzięki Wam, Widzom, Alicja zrozumie, kim jest i jak ważne jest bycie sobą, zaufanie, przyjaciele, a dzięki udziałowi Widzów w tej wyprawie znana wszystkim historia podróży do Krainy Czarów nabierze nowego kształtu i barw, w końcu to ma być też Wasza, Widzów, Fantazja i Wyobraźnia!

Występujący na scenie aktorzy z radością Publiczność tam poprowadzą w rytm autorskiej muzyki i specjalnie przygotowanych piosenek.

Zapowiada się zatem wesoła, niedzielna zabawa!


KRAINA CZARÓW
21 maja 2017 r. godz. 11.00

Scenariusz, muzyka i piosenki: Trio w Obrotach
Występują: Alicja Jackiewicz, Ewa Kliszewska, Paweł Ptaszkiewicz

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
• BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu na 1-ną godzinę przed jego rozpoczęciem, tel.: 54 231 47 66
BILETY W SPRZEDAŻY OD 23 KWIETNIA 2017 r.