Konik Garbusek…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na kolejne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Tym razem Widzowie obejrzą spektakl pt: Konik Garbusek czyli historię Wani – młodego chłopaka ze wsi i jego przyjaciela, garbatego konika, który choć był kucem umiał mówić ludzkim głosem. Ciekawość świata wpędza Wanię w różne tarapaty. Jednak dzięki swojemu charakterowi i pomocy przyjaciela chłopiec wychodzi z nich zwycięsko na koniec otrzymując największą nagrodę… na swojej drodze spotyka Cud dziewczynę!

Wzruszająca opowieść oparta na motywach starej rosyjskiej bajki, dzięki zawartemu w niej morałowi, była pierwowzorem dla wielu filmów i spektakli teatralnych. Przedstawienie uczy tego, że trzeba być dobrym i odważnym. Zło zostaje pokonane, a dobro nagrodzone. Ta historia pokazuje młodemu Widzowi, że trzeba dążyć do celu wbrew przeciwnościom losu i nawet wtedy, gdy napotykamy na swej drodze głupich i zawistnych ludzi. Uczy, że trzeba być prawdomównym i że nie można się poddawać, nawet w sytuacji pozornie bez wyjścia.

Tę bajkę zrobioną po bożemu maluchy, ale nie tylko, oglądają z zapartym tchem! Warto, zatem, wybrać się rodzinnie do włocławskiego Teatru i obejrzeć to ciekawe i pouczające przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Vaśka z Torunia.


„Konik Garbusek”
17 listopada 2019 r. godz. 11.00

Scenariusz na motywach baśni rosyjskiej: Jacek Pietruski,
Reżyseria: Wiesław Kusa
Występują: Agnieszla Korpal, Kamil Bielak, Wiesław Kusa

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 20 zł, Ulgowy 15 zł, Rząd XVIII 15 zł,
BALKON – 10 zł,

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu przedstawienia od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66