Kolorowy teatr przedmiotu…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku oraz Teatr Form Wielu w Płocku zapraszają, po przerwie spowodowanej koronawirusem, całe rodziny na spektakl o dziecięcej fantazji.

Podaj cegłę jest właśnie takim rodzinnym spektaklem… I choć bohaterami są dorośli to właśnie młodzi Widzowie dodają tego co najważniejsze w tej niezwykłej opowieści. W tym spektaklu Widz przenosi się w czasie, przedmioty ożywają na jego oczach i naprawdę wszystko może się zdarzyć…

Podaj cegłę to inerakcyjny spektakl familijny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W przedstawieniu wykorzystywanych jest wiele form teatru przedmiotu, co wnosi oprócz dobrej zabawy płaszczyznę edukacyjną i poszerza wyobraźnię młodego Widza.

Przedstawienie prezentowane w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Uwaga! W związku z koronawirusem liczba miejsc ograniczona!

W czasie pobytu w Teatrze prosimy Widzów o zakrywanie nosa i ust, a także o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczenstwa w walce z koronawirusem.


„Podaj cegłę”
20 września 2020 r. godz. 11.00

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Jarzyński
Występują: Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński,

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 20 zł, Ulgowy 15 zł, Rząd XVIII 15 zł,
BALKON – 15 zł

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 9.00 – 16.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00 do jego rozpoczęcia, tel. 54 231 47 66