Jojo…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na karnawałową komedię, która jest najnowszą produkcją Teatru My pt: JOJO.

„…O czym jest JOJO? Proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się. Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy ile utworów zostało poświęconych temu, jakże dramatycznemu, zagadnieniu zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie, a Państwa na ich przeczytanie, więc z braku tak naszego, jak i przede wszystkim Państwa czasu, nie podejmujemy się tego wyzwania… Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta, zwanym dalej TT, że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują, chwała Bogu, Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA!
Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywołać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzenie zdrady. Szekspir nazwał, jeśli ktoś wie dlaczego prosimy o kontakt mailowy, to uczucie zazdrości Zielonookim Potworem – zwanym dalej ZP. Nasze JOJO jest właśnie o tym jak ZP ugania się po lesie za TT. Czy go dopadnie czy nie?
Przekonajcie się sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy… A teraz dość już gadania – zapraszamy do oglądania!…”.

Piotr Chrzan


„Jojo”
28 stycznia 2019 roku, godzina 19.00

Autor: Piotr Chrzan
Reżyseria: Jacek Jabrzyk
Występują: Edyta Olszówka, Michał Piela, Lesław Żurek

Ceny biletów:
Parter – Normalny 70 zł, Ulgowy 60 zł, Rząd XVIII 50 zł
Balkon – 40 zł

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel.: 54 231 47 66