„Jak nie oszaleć z facetem”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza miłośników, choć nie tylko, kultowego serialu Ranczo na przedstawienie, które powstało na jego podstawie i w oparciu o jego postaci.

Jak nie oszaleć z facetem - plakatSztuka napisana przez Roberta Brutter’a, scenarzysty Ranczo, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: …Seksapil to nasza broń kobieca…, z pogranicza teatru i kabaretu, stała się już ogólnopolskim hitem!

To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego Ranczo od wielu lat.

To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich młodszych i starszych dziewczynek jak radzić sobie z takim egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu. Czy egzemplarz, jakim niewątpliwie jest Pietrek, to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami jakimi są Więcławska, Francesca, Jola i Hadziukowa? Oto jest pytanie…


„Jak nie oszaleć z facetem”
15 grudnia 2017 roku, godzina 19.00

Reżyseria: Maciej Wojtyszko
Scenariusz: Robert Brutter
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Lidia Oleczek
Muzyka: Krzesimir Dębski
Przygotowanie wokalne: Anna Grabowska
Choreografia: Marcin Hakiel
Grają: Dorota Chotecka-Pazura, Anna Iberszer, Beata Olga Kowalska, Dorota Nowakowska, Piotr Pręgowski

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 80 zł, Ulgowy 70 zł, Rząd XVIII 60 zł
BALKON – 50 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel. 54 231 47 66