Drugi Letni Bulwar Sztuki z Teatrem

Już po raz drugi w czasie tegorocznych wakacji, będzie można spotkać się z Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego podczas Letniego Bulwaru Sztuki. Włocławski Teatr zaprasza już w najbliższą niedzielę – 11 sierpnia br. – mieszkańców i gości przebywających w naszym mieście do udziału w niezwykłym spektaklu plenerowym dla całych rodzin z Billem Bombadillem w roli głównej!

„…Panie i Panowie, przywitajcie zatem Billa Bombadilla! Czy jesteście gotowi na niezwykły spektakl cyrkowy w plenerze i wejście do magicznego świata żonglerki, akrobatyki, pantomimy oraz oryginalnych gagów? Tylko ostrożnie, bo to jazda bez trzymanki. Bill Bombadill sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu, a potem przecierać oczy ze zdumienia…”.

Bill Bombadill… to rodzinne, interaktywne, pełne humoru show z elementami kuglarstwa, pantomimy oraz akrobatyki. Dlaczego rodzinne? Bo bawią się na nim dzieci i „doroślaki”. A dlaczego interaktywne? Bo bill nie pozwoli, by Widzowie stali bezczynnie – bez pardonu wciąga w dialog i wyciąga na scenę! W programie m.in.: quiz z elementami pantomimy, żonglowanie nożami, latające diabolo, obrót głową o 360 stopni, balans rola bola, żonglowanie… pochodniami!

Ten rodzinny spektakl mieszkańcom Włocławka i gościom przebywającym w naszym mieście zaprezentuje Teatr „FRIKart” z Wrocławia.


„Bill Bombadill show”
11 sierpnia 2019 r. godz. 16.00, Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

W razie deszczowej pogody impreza przeniesiona będzie do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13 i rozpocznie się o godz. 17.00

Wszelkich informacji udziela Dział Organizacji Imprez włocławskiego Teatru w dni powszednie w godz. 8.00 – 14.00, tel. 54 231 47 60 lub 54 231 47 61 wew. 37