Cwaniaczek dla szkół

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Teatr „Skene” zapraszają Państwa wraz z Waszymi Wychowankami na przedstawienie pt: Cwaniaczek 2.

Cwaniaczek 2 jest kontynuacją spektaklu pt: Cwaniaczek z 2016 roku, którego scenariusz oparty jest na motywach książek Jeffa Kinnleya pt: Dziennik cwaniaczka.

Jest to spektakl, podczas którego Widz uczestniczyć będzie w perypetiach rodzinnych, szkolnych i uczuciowych młodych uczniów, którzy pozornie skłóceni są z rodziną, ze sobą i z całym otoczeniem. Szkoła dla nich to przeszkadzające w życiu zjawisko, a dorośli to jakieś przedpotopowe monstra, które nie mają o niczym pojęcia. Najważniejsze jest dla nich „życie na luzie”, walka z „wapniakami” czyli dorosłymi i rywalizacja w budzących się uczuciach do płci przeciwnej…

Jak sobie bracia – Greg, Rodrick i Manny – poradzą z ciotką, której bardzo nie lubią? W jaki sposób doprowadzą ją do całkowitego rozstroju nerwowego? Jak zagrają w szkolnym teatrze „Hamleta”? Jak rywalizować będą między sobą o względy „najpiękniejszej” w szkole? I jak te wszystkie zabawne historie się zakończą?

Na te i inne pytania znajdą odpowiedź Ci, którzy zasiądą w teatralnych fotelach i obejrzą ten zabawny, pełen komediowych gagów, spektakl.

Cwaniaczka 2 przygotowaliśmy w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka!
Mamy nadzieję, że taki prezent przypadnie milusińskim do gustu…


„Cwaniaczek 2”
28,29,30 maja 2019 r. godz. 9.00 i 11.00

Scenariusz i reżyseria: Mieczysław Synakiewicz,
Scenografia i projekty graficzne: Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski,
Muzyka: Marian Szczepański,
Dźwięk: Piotr Matuszkiewicz,
Współpraca produkcyjna: Katarzyna Michalska, Marek Stasiński, Piotr Gutowski,

Cena biletu na przedstawienia szkolne: 10 zł

Informacji udziela i zgłoszenia grup przyjmuje Dział Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej, tel. 54 231 47 60 lub 54 231 47 61 wew. 37