„Chatka Zajączka”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na kolejne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych. Tym razem na włocławskiej scenie zagości Teatr „Władca Lalek” ze Słupska, który zaprezentuje bajkę estońskiego pisarza Jurija Mihhaljova pt: „Chatka Zajączka”

Chatka zajączka - plakatBohaterem przedstawienia jest Zajączek, który skontrastowany został z bezwzględną i przebiegłą Lisiczką, przez którą popada w coraz to nowe tarapaty. W tej trudniej sytuacji pomocną dłoń wyciągają do niego przyjaciele – Pies i Kogut.

Akcja toczy się wartko, budzi wyobraźnię dzieci, uczy rozróżniać dobro od zła i cenić przyjaźń. Zabawne dialogi mieszają się z piosenkami, które uatrakcyjniają spektakl.

Bajka adresowana jest do dzieci od lat 5, choć i widzowie z nieco wcześniejszym PESEL-em będą się na niej doskonale bawić, i na pewno zapewni im wiele emocji i wzruszeń.

Dodatkową atrakcją są piękne lalki zaprojektowane przez estoński Teatr Imarine.

Spektakl ilustruje popularne przysłowie, że „…prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie…”.


„Chatka Zajączka”
22 stycznia 2017 r. godz. 11.00

Scenariusz i scenografia: Juri Mihhalov, Reżyseria: Urszula Szydlik-Zielonka,
Muzyka: W. Jakovlev (Estonia), Teksty piosenek: Przemysław Laskowski,
Grają: Urszula Szydlik-Zielonka, Ada Paprocka, Łukasz Makowski

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł
• BALKON – 10 zł

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dni wolne od pracy na 1-ną godzinę przed zaplanowanym przedstawieniem, tel. 54 231 47 66