„C’est la vie”

…Takie jest życie… – to jedyny w swoim rodzaju spektakl muzyczny w wykonaniu warszawskiej grupy „Trio w Obrotach”, na który zapraszają w sobotni, majowy wieczór Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego i Agencja Artystyczna Nowakowski Impresariat.

„C'est la vie” - plakatC’est la vie (czyt. Se la vi) to pogodne spojrzenie na świat. Poprzez teksty i melodie znanych piosenek opowiada o naszych zwyczajnych dniach, ludzkich problemach i radościach. Z nut i słów piosenek wybranych do tego spektaklu wypływa obraz życia, w którym nie wszystko trzeba brać na serio…

Miłość, tęsknota, zdrady, marzenia to zarówno powód do smutnych rozważań jak i wielu żartów. W taki właśnie sposób wykonawcy chcieliby potraktować życie, dla którego najlepszym mottem jest stwierdzenie C’est la vie. Wśród wielu znanych melodii i piosenek z repertuaru m.in. Andrzeja Zauchy, Andrzeja Rosiewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Jana Kaczmarka Widz znajdzie i te przywołujące nostalgiczne wspomnienia jak i takie, których zadaniem jest po prostu rozbawiać oglądając świat w krzywym zwierciadle.

Ze sceny popłyną również piosenki skomponowane przez członka grupy „Trio w Obrotach” – Pawła Ptaszkiewicza.

 


„C’EST LA VIE”
20 maja 2017 roku, godzina 18.00

Wybór tekstów: Trio w Obrotach
Występują: Alicja JACKIEWICZ, Ewa KLISZEWSKA, Paweł PTASZKIEWICZ

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 20 zł, Ulgowy 15 zł, Rząd XVIII 10 zł
• BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 18.00, tel.: 54 231 47 66

BILETY W SPRZEDAŻY OD 28 KWIETNIA 2017 r.!