Casting do Skene

Teatr Impresaryjny im., Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku przystępuje do realizacji nowego przedstawienia w wykonaniu aktorów Teatru „Skene”. Tym razem będzie to spektakl, do którego scenariusz powstaje na motywach tekstu Jana Brzechwy pt: Akademia Pana Kleksa.

W związku z powyższym włocławski Teatr Impresaryjny wspólnie z Teatrem „Skene” w poniedziałek, 16 września br., organizuje casting do tego teatralnego wydarzenia.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby przeżyć teatralna przygodę, a którym nie drżą nogi i głos się nie łamie gdy muszą wystąpić przed szerszą publicznością, mają skończone 7 lat a nie ukończyli jeszcze lat 15-tu, proszeni są o przybycie w podanym terminie do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, ul. Wojska Polskiego 13 we Włocławku.

Wystarczy tylko zabrać ze sobą dobry humor i pogodę ducha, życzliwość, cierpliwość i obowiązkowość, dobrą dykcję i poczucie rytmu, a pozostawić w domu tremę, kaprysy, złe samopoczucie, histerię i wszelkiego rodzaju problemy i przyjść na przesłuchanie do jednej z ról! Dobrze widziana jest prezentacja dowolnego wiersza, fragmentu prozy lub piosenki!

Może to właśnie Ty zagrasz w najnowszym przedstawieniu Teatru „Skene”? Może to właśnie Tobie pisana jest wielka teatralna kariera? Kto wie! Nie dowiesz się tego jeśli przegapisz ten teatralny casting!


Casting do najnowszego przedstawienia Teatru „Skene”
już w poniedziałek 16 września 2019 r. o godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!