Casting…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza wszystkich tych, którzy chcieliby przeżyć niezapomnianą, teatralną przygodę na casting do obsady przedstawienia pt: Dzieci z Bullerbyn.

Przedstawienie realizowane będzie przez Teatr „Skene” na podstawie książki Astrid Lingren i opowiadać o życiu dzieci z malutkiej szwedzkiej wioski Bullerbyn. W spektaklu ukazane zostanie ich codzienne życie, które składa się z wypełniania obowiązków domowych, pomocy rodzicom, nauki w szkole, opieki nad zwierzętami.Nie zabraknie zabawy i humoru, co wynika z ciągłej rywalizacji między dziewczętami i chłopcami.

Jeśli twój wiek to 8 – 16 lat, masz dobrą dykcję, poczucie rytmu, umiesz pracować w grupie, jesteś obowiązkowy(a) i nie straszne Ci są występy przed publicznością, a jednocześnie chcesz przeżyć niesamowitą, teatralną przygodę zgłoś się na casting do przedstawienia Dzieci z Bullerbyn…

Teatr „Skene” poszukuje nowych talentów!

Zapraszamy do Teatru Impresaryjnego 19 lutego 2020 r. (środa) na godz. 17.00

Zabierz ze sobą dobry humor i odwagę! Przygotuj jeden, dowolny wiersz lub fragment prozy i… przyjdź do Teatru na casting!

Czekamy na Ciebie! Kto wie, może to Ty jesteś przyszłą gwiazdą Kina i Teatru!