„Być jak Elizabeth Taylor”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zapraszana najnowszy spektakl Jakuba Przebindowskiego z udziałem gwiazd polskiej sceny i filmu pt: „Być jak Elizabeth Taylor”.

Być jak Elizabeth Taylor - plakatRok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Widz poznaje bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli płaci się za to wielką cenę.

Dodatkowym walorem spektaklu są, zaprojektowane przez jednego z czołowych polskich projektantów, kostiumy, które wnoszą klimat epoki oraz styl wielkich gwiazd kina tamtego czasu (wśród kostiumów jest m.in. jedwabna Dżelaba ręcznie obszyta 117 kryształami Swarovskiego, wykończona piórami; czy płaszcz z organzyny obszyty piórami marabuta i haftowanymi aplikacjami i biżuterią Swarovski).

Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie w spektaklu o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynacje wielbicieli na całym świecie.

Tradycyjnie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Teatr przygotował dla Nauczycieli i Pracowników szkół bilety ulgowe!


„Być jak Elizabeth Taylor”
15 października 2017 roku, godzina 17.00

Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Tomasz Ossoliński
Występują: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 80 zł, Ulgowy 70 zł, Rząd XVIII 60 zł
• BALKON – 50 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 16.00, tel.: 54 231 47 66
Bilety w sprzedaży od 24 września 2017 r.