Budżet Obywatelski – Włocławek 2017

UWAGA! Na prośbę mieszkańców, zostało przedłużone głosowanie na propozycje w ramach Budżetu Obywatelskiego Włocławka na rok 2017, do 8 lipca br.

Budżet Obywatelski – Włocławek 2017. Jeszcze tylko trzy dni, do najbliższego czwartku, 30 czerwca 2016r. głosować można na propozycje, które zgłoszone zostały przez mieszkańców Włocławka do Budżetu Obywatelskiego – Włocławek 2017. Państwa uwadze chcieliśmy polecić propozycję, która znalazła się pod numerem 61, a która to propozycja powinna okazać się bliska nie tylko nam, lecz również wszystkim sympatykom włocławskiego Teatru.

Teatr - plakatW opisie propozycji czytamy: Zgłaszana propozycja ma przysłużyć się rewitalizacji przestrzeni publicznej poprzez modernizację terenu przyległego do przebudowanego w ostatnich latach budynku Teatru Impresaryjnego. Skwer przed wejściem do Teatru zostałby poświęcony pamięci wybitnych włocławian: Ludwika Boucharda i Włodzimierza Gniazdowskiego, których upamiętniałyby pomnikowe ławeczki. Na nowo zostałby zagospodarowany teren fontanny i w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Głosować można w formie tradycyjnej poprzez przesłanie wypełnionej karty do głosowania, która stanowi Załącznik nr 3 do Regulaminu, na adres: Urząd Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, z dopiskiem: Budżet Obywatelski Włocławka 2017 albo wrzucenie karty do głosowania, która stanowi Załącznik nr 3 do Regulaminu, do urn wystawionych w budynkach Urzędu Miasta Włocławek: Zielony Rynek 11/13 – Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Kościuszki 12, ul. 3 Maja 22. Kartę do głosowania, możesz pobrać tutaj lub pod adresem www.wloclawek.pl. W formie papierowej karta do głosowania dostępna jest w budynkach Urzędu Miasta Włocławek ul. Zielony Rynek 11/13, ul. 3 Maja 22, ul. Kościuszki 12. Głosować można również online tutaj. Więcej informacji o zgłoszonych przez mieszkańców propozycjach oraz o procedurze głosowania znaleźć można na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego – Włocławek 2017 znajdującej się pod adresem www.wloclawek.budzet-obywatelski.org. Zachęcamy wszystkich sympatyków Teatru do wzięcia udziału w głosowaniu!