„Blondi czyli wieczór u nieco Starszych Panów”

W ostatnią niedzielę września Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na autorski spektakl muzyczny toruńskich twórców: Jacka Pietruskiego i Krzysztofa Zaremby w wykonaniu aktorów Teatru Afisz pt: Blondi czyli wieczór u nieco Starszych Panów, który otworzy kolejny sezon teatralny na włocławskiej Scenie Kameralnej

.BlondiBlondi… to przedstawienie zbliżone klimatem do słynnego Kabaretu Starszych Panów i choć zbliżenie do kultowego już kabaretu dwóch twórców rozrywki telewizyjnej lat 50-tych i 60-tych XX wieku, Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego nie będzie wprost, autorzy mają nadzieję, że będzie równie sympatycznie.

Blondi… może narozrabiać, wszak nie raz rozrabia w naszym realnym życiu, może uda się to załatwić z kulturą godnych Starszych Panów.

Duża dawka humoru, wspaniałe piosenki i dobre samopoczucie gwarantowane!

W związku z tym, że spektakl będzie prezentowany na Scenie Kameralnej – liczba miejsc jest ograniczona! (ok. 70 osób)

Termin: niedziela, 27 września 2015 roku, o godzinie 17.00.

CENY BILETÓW:
*Normalny – 30 zł
*Ulgowy – 25 zł

Bilety w sprzedaży od 1 września.


Szanowni Państwo!

W związku z nagłą chorobą aktora przedstawienie pt: „Blondi czyli wieczór u nieco Starszych Panów” zaprezentowane zostanie w innym terminie.

W dniu 27 września 2015 r. o godz. 17.00 zapraszamy do obejrzenia komedii muzycznej pt: „Romans w bibliotece” z udziałem aktorów Teatru Afisz.

Bilety zakupione na przedstawienie pt: „Blondi…” zachowują ważność na w/w spektakl lub Kasa Teatru zwraca za nie pieniądze.

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00-18.00, tel: 54 231 47 66