„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta…”

Termin: 16 marca 2018 roku, godzina 17.30. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Rębacz.

„Basia sama w domu” - plakatTo zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda. Pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach. Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze  i powody przybycia do pensjonatu Basi…

A może i do Państwa domu w nadchodzące święta zapuka nagle nieznajomy, albo… trzech nieznajomych mężczyzn!  Życie to nie Teatr, wszystko się może zdarzyć.

 


Marek Rębacz
„BASIA SAMA W DOMU,
czyli moje najgorsze święta…”
16 marca 2018 roku, godzina 17.30

Reżyseria: Marek Rębacz
Grają: Klaudia Kuchtyk, Sławomir Pacek, Lech Dyblik, Mikołaj Roznerski

Bilety w cenie 65,00 zł. do nabycia w Kasie Teatru od 1 lutego 2018roku oraz na stronie: http://www.teatrrebacz.kupbilecik.pl/.