„Bałwanek, strażnik zimy”

Jak co roku, już niebawem, rozpoczną się Ferie Zimowe dla uczniów szkół m.in. z Włocławka i okolicznych miejscowości. Już na ich rozpoczęcie Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza dzieci na zimowy, karnawałowy spektakl pt: „BAŁWANEK STRAŻNIK ZIMY”.

„Bałwanek, strażnik zimy” - plakatGdy przychodzi Zima, a z nią mróz i śnieg, wtedy do akcji wkracza Bałwanek, czyli tak naprawdę Strażnik Zimy, pilnujący, aby wszystko wyglądało tak, jak na tę porę roku przystało. Ale wystarczy tylko moment nieuwagi, aby zimowy porządek stanął na głowie, aby wszystko się pomieszało!

Co zrobić, by przywrócić utraconą zimową harmonię? Co zrobić, żeby wrócił zimowy sen i podróże do ciepłych krajów? Co zrobić, żeby nie przepadły wszelkie zimowe radości?

Bałwanek może liczyć na pomoc przyjaciół, ale przede wszystkim sam musi pokazać, że zasłużył na bycie zimowym strażnikiem i, że rozumie, czym jest praca, obowiązek i myślenie o innych, a nie tylko o sobie…

Przygody Bałwanka na włocławskiej scenie zaprezentują aktorzy scen warszawskich zaprzyjaźnieni z Agencją Nowakowski Impresariat w ramach imprez odbywających się z okazji Ferii Zimowych i cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.


„BAŁWANEK STRAŻNIK ZIMY”
11 lutego  2018 roku, godzina 11.00

Scenariusz:  Anna Mika i Paweł Ptaszkiewicz
Muzyka i piosenki:  Paweł Ptaszkiewicz
Grają: Anna Mika, Paweł Ptaszkiewicz, Artur Żebrowski

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł
BALKON – 10 zł
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00,
tel.: 54 231 47 66