„Przyszedł mężczyzna do kobiety”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na znakomitą komedię Siemiona Złotnikowa w świetnej obsadzie, którą na włocławskiej scenie zaprezentuje Impresariat Artystyczny Skene z Warszawy pt: „Przyszedł mężczyzna do kobiety”.

Przyszedł mężczyzna do kobiety - plakatPewnego razu przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Co mogło się wtedy wydarzyć? Przecież to mogła by być historia każdego z nas. Zaaranżowane spotkanie od początku przebiega nie tak. Rozczarowanie?

A może jednak warto spróbować? Początkowa wzajemna fascynacja, zauroczenie, deklaracje i miłosna euforia, ustępują miejsca tragikomicznej awanturze. Czy tak krótka znajomość przetrwa? Oboje są spragnieni miłości i akceptacji.

Ona (Dina) – rozwódka, realistka, wie czego chce i pewnie stąpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęścia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansą na odmianę losu.

On (Wiktor) – aptekarz po przejściach, nieśmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszą poety. Rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia.

Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem a samotnością.  Autor sztuki porusza w niej odwieczny problem różnic płci, który jest głównym źródłem nieporozumień i konfliktów.

Świetna obsada i doskonale napisany tekst dają widzowi wiele satysfakcji.


Siemion Złotnikow
„Przyszedł mężczyzna do kobiety”
15 maja 2016 roku, godzina 17.00

Przekład: Andrzej Wanat,
Grają: Anna Wojton, Tomasz Dedek

Ceny biletów:
• PARTER – Normalny 35 zł, Ulgowy 30 zł, Rząd XVIII 20 zł
• BALKON – 15 zł
Bilety w sprzedaży od dnia 23 kwietnia 2016 r.!
Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00-18.00 oraz w dni wolne od pracy na 1-ną godzinę przed zaplanowanym przedstawieniem, tel. 54 231 47 66